Як проводять татуаж брів

Красиві брови здатні вигідно підкреслити овал обличчя і надати йому бажане вираження. Наприклад, високопідняті брови зроблять обличчя здивованим, а кирпаті внутрішні кінці брів - зосередженим. Багато дівчат крім вищипування повинні регулярно фарбувати брови спеціальною фарбою, або підводити олівцем. Однак сучасні технології дозволяють уникнути цього етапу щоденного макіяжу. До таких чарівних методів відноситься татуаж львів. Татуаж - це процедура, відома ще в стародавньому Єгипті, де люди, щоб підкреслити гарний розріз очей, вносили під шкіру барвники за допомогою гострих паличок з бамбука. Сучасний принцип виконання татуажу практично нічим не відрізняється від методів древніх єгиптян. Так, щоб зробити брови чітко окресленою лінією, майстри проводять процедуру мікропігментування шкіри. Татуаж брів зберігається протягом півроку, після чого слід провести процедуру корекції, яка полягає в промальовуванні стершихся ділянок.

Татуаж брів необхідно робити для того, що б надати бажану форму, або підкреслити всю красу природної.

Процедура татуажу брів, що виконується досвідченим майстром не займає більше 40 хвилин. Але перед її виконанням необхідно обробити шкірні покриви гіпоалергенними антисептиками в надбрівної та підбрівній області. Ця підготовча процедура виключає потрапляння інфекції в мікроранки. Після чого майстер повинен зробити ескіз. Для цього за допомогою гелевої ручки малюється нова форма брів. Після завершення цього етапу клієнт оцінює новий образ і разом з майстром проводить коригування. При татуаже вій не потрібна процедура знеболювання, однак, якщо шкіра клієнта дуже чутлива, майстер може провести анестезію. Після закінчення певного часу косметолог приступає до найвідповідальнішого моменту - моделювання брів. Ця процедура виконується тільки на професійному обладнанні, з використанням одноразових інструментів. Залежно від бажання клієнта малюється суцільна тонка лінія, або імітація окремих волосків. Потім майстер проводить растушевку, що створює лінію брів. Після виконання татуажу, щоб не виникло подразнення, необхідно обробити область вік і брів антисептичними препаратами і заспокійливими мазями. Процес загоєння буде тривати від 4-х до 6-ти днів.

Татуаж відноситься до медичних процедур, які мають свої протипоказання, до яких відносять прийом розріджуючих кров препаратів (аспірину), або захворювання, пов'язані з поганим згортанням крові.

Так як татуаж грунтується на мікротравмах шкірного покриву, необхідно переконатися в кваліфікації майстра і стерильності інструментів. Не слід проводити таку процедуру в сумнівних салонах, або «на дому». Не забувайте, що процедура татуажу брів виконується на кілька місяців і виправити помилки майстра буде дуже складно. Але щоб не допустити їх, необхідно переконатися в професіоналізмі косметолога. Для цього можна попросити подивитися галерею робіт даного майстра і відгуки клієнтів. Так ви зможете наочно переконатися в досвіді косметолога, а заодно і вибрати вподобану форму брів.

2f3490da

Готовы заказать услуги?